شرایط حمل و تحویل کالا

در طول هفته و روزهای عادی سفارش‌ ها طبق شرایط زیر ارسال می‌شود. در روزهای تعطیل و همچنین روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق شرایط اصلی ارسال کالا صورت نگیرد.

شرایط ارسال در تهران

شرایط ارسال سفارش ها در تهران به این صورت است که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، یک الی دو روز کاری زمان می برد تا کالای خریداری شده درب منزل به دست مشتری برسد، همچنین امکان دریافت سفارش ها در همه ی روزهای هفته امکان پذیر می باشد. ارسال سفارش های بالای ۵۰۰ هزارتومان در تهران به صورت رایگان است. ارسال سفارش های زیر ۵۰۰ هزار تومان، ۱۰ هزارتومان هزینه ارسال دارد که بر روی فاکتور اعمال می شود.

شرایط ارسال در حومه تهران

شرایط ارسال در حومه تهران به این صورت است که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، دو الی سه روز کاری زمان می برد تا کالای خریداری شده درب منزل به دست مشتری برسد، همچنین امکان دریافت سفارش ها در همه ی روزهای هفته امکان پذیر می باشد. ارسال سفارش های بالای ۵۰۰ هزارتومان در حومه تهران به صورت رایگان است. ارسال سفارش های زیر ۵۰۰ هزار تومان، ۱۰ هزارتومان هزینه ارسال دارد که بر روی فاکتور اعمال می شود.

شرایط ارسال در کلیه شهرستان ها

شرایط ارسال در کلیه شهرستان ها به سه صورت زیر انجام می شود. ارسال محصولات تا (تیپاکس ، پست ، باربری) توسط هوم آران به صورت رایگان انجام می شود . تنها هزینه پس کرایه از مشتری دریافت می گردد. در صورت نیاز به هماهنگی خاص با شماره های هوم آران تماس حاصل بفرمایید.

  • تیباکس : به صورت پس کرایه طبق تعرفه تیباکس
  • پست : به صورت پس کرایه طبق تعرفه پست
  • باربری : به صورت پس کرایه طبق تعرفه باربری