قوانین و مقررات

استفاده از خدمات سایت هوم آران به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می گردد.

محتویات این سایت براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به هوم آران بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت هوم آران جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید از طریق صفحه تماس با ما ، به اطلاع ما برسانید.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش محصولات مورد نظر خود بایستی اطلاعات صحیح و کاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی هوم آران هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی هوم آران باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

ارتباط فروشگاه هوم آران باکاربران ازطریق www.homearan.com و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، سامانه پیامکی و ...) برقرار می گردد.

فروشگاه آنلاین هوم آران به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری های موجود در حوزه امنیت وب، متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران محافظت نماید.

قوانین و مقررات خدمات و فروش کالا در هوم آران

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه هوم آران (www.homearan.com ) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش محصولات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی هوم آران درج نموده است.

ارزش کالا و محصولات سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل مالیات ها و عوارض فروش نمی باشد.

بعد ازاتمام موفقیت آمیز فرایند خرید شما در هوم آران ، اطلاعات خرید از طریق پیامک به شماره ای که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید، ارسال خواهد شد.

بعد ازاتمام موفقیت آمیز فرایند خرید شما در هوم آران ، اطلاعات خرید از طریق پیامک به شماره ای که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید، ارسال خواهد شد.

شرایط حمل و تحویل محصولات در هوم آران

ارسال محصولات و کالاهای موجود در سایت براساس نوع کالا و مقدار آن و همچنین محل قرارگیری انبار مبدا، از روش های مختلف مانند پیک، پست و انواع خودروهای باربری مانند تریلر، خاور، کامیون و... بصورت بیمه شده از طریق باربری های معتبر طرف قرارداد با هوم آران صورت می گیرد.

خرید های بالای 200 هزار تومان در هر فاکتور شامل هزینه پیک نمی باشد و به صورت رایگان به آدرس خریدار ارسال می شود ، بدیعی است که خرید های زیر 200 هزار تومان شامل هزینه ارسال می باشد که در فاکتور درج می گردد و از طریق درگاه بانکی قابل پرداخت می باشد.